Agencja interaktywna Warszawa

Agave jest nowoczesną agencją interaktywną z siedzibą w Warszawie, choć nasze główne biuro projektowe mieści się obok Łodzi. Lokalizacja nie stanowi dla nas żadnej przeszkody. Potrafimy zrealizować projekt dla Klienta na końcu świata, korzystając z nowoczesnych narzędzi kontaktu, jakim są telefon, e-mail czy wideokonferencja na Skypie – byle tylko rozmowa odbywała się w języku polskim lub angielskim. Jeśli jednak jesteś gdzieś niedaleko – możemy spotkać się razem celem omówienia projektu.

Witamy w agencji interaktywnej Agave

Piotr Majewski

właściciel

Przez wiele lat koordynowałem prace grafików i programistów, aby oddawać naszym Klientom najlepsze realizacje. Obecnie tą funkcję przejęli i lepiej sprawują koordynatorzy projektów. Ja zaś, codzienną pracę zaczynam od filiżanki zielonej herbaty i zagłębiam się w nowinki z dziedziny projektowania i optymalizowania serwisów internetowych. Śledzę najnowsze trendy, technologie czy narzędzia i wdrażam je do naszej codziennej pracy. Ta ciągle poszerzana wiedza, w połączeniu z kreatywnością grafików, talentem programistów oraz współpracą kierowników projektu z klientami pozwala wypracować najlepszy przepis na niesamowite strony internetowe.

Naszą misją jest tworzenie najlepszych na rynku stron internetowych

Jesteśmy o krok przed konkurencją

Dążymy do tego aby gotowe projekty dostarczać Klientom jak najszybciej. Zbudowaliśmy własny system Agave zintegrowany z WordPressem, który pozwala tworzyć bajecznie wyglądające strony www w krótkim czasie. Co więcej, celem naszej agencji kreatywnej jest nieustanny rozwój tego systemu oraz jego aktualizacja.

Dzielimy się wiedzą z klientami

W codziennej pracy stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy. Tą wiedzą pragniemy się także dzielić z naszymi klientami. Dlatego zapewniamy dostęp do bazy wiedzy, prowadzimy bloga oraz systematycznie informujemy naszych klientów o najważniejszych sprawach za pomocą newsletterów.

lat na rynku
klientów
wdrożeń
lat na rynku
realizacji stron
klientów
lat na rynku
realizacji stron
klientów

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją interaktywną

Strony internetowe

Obecnie profil działalności naszej agencji interaktywnej został świadomie mocno zawężony do tworzenia stron internetowych. Nie chcemy podejmować się zbyt wielu zadań, za to chcemy mocno specjalizować się w dostarczaniu najlepszych stron internetowych na rynku. Tworzenie dobrych stron internetowych wymaga nie tylko zapewnienia dobrego projektu graficznego oraz kodowania, ale także potężnej wiedzy z zakresu optymalizacji treści, unikania złych praktyk, stosowania prawidłowych rozwiązań z zakresu SEO etc.

Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną

Dlaczego uważamy, że jesteśmy nowocześni?

Świat internetu zmienia się bardzo szybko. To co było aktualne rok temu – dziś może być zupełnie niezalecane. Zdajemy sobie sprawę, że na co dzień zajmujesz się prowadzeniem biznesu i masz wiele spraw na głowie. Nie masz czasu sprawdzać czy twoja strona internetowa spełnia aktualne standardy. I nie musisz. Od tego jesteśmy my. Nie twierdzimy, że o stronach wiemy wszystko. Cały czas się uczymy, czasem na własnych błędach. Mamy z tego ogromną frajdę i decydując się na współpracę z zapaleńcami takimi jak my, masz gwarancję że nie zabraknie nam energii na doskonalenie naszego systemu oraz aktualizacji stron naszych klientów.

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

,,

,,

Co robimy

STRONY INTERNETOWE
 • Firmowe strony internetowe 
 • Sklepy internetowe 
 • Strony internetowe instytucji i korporacji
 • Strony internetowe stowarzyszeń i fundacji
MATERIAŁY DO DRUKU
 • Wizytówki i inne akcydensy
 • Ulotki, broszury, kartki okolicznościowe
 • Plakaty, roll upy
 • Banery wielkoformatowe i billboardy
IDENTYFIKACJA WIZUALNA
 • Logo firmy
 • Logo marki, brandu
PROJEKTY DO INTERNETU
 • Spoty
 • Banery HTML statyczne i animowane

Historia naszej agencji

Uwaga, będzie nudno. Ale jeśli nadal jesteś zainteresowany jak to wszystko się zaczęło zapraszamy do lektury. 

– Zaraz po zakończeniu studiów Łodzi i bardzo krótkiej pracy w Warszawie w branży finansowej postanowiłem założyć firmę działającą w obszarze mediów internetowych. Agave Projekty Medialne powstało w ciepłym miesiącu – czerwcu 2010 r. w Skierniewicach – w pięknym mieście liczącym 50 tysięcy mieszkańców w połowie drogi między Łodzią w Warszawą – mówi Piotr Majewski, założyciel agencji. 

– W miesiąc po starcie udało mi się wykonać stronę internetową dla lokalnego klienta. Obecnie firma już nie istnieje, a co za tym także i strona internetowa, ale z sentymentem wspominam te czasy. Następnie przyszły kolejne realizacje. Po 3 miesiącach od założenia działalności udało mi się nawiązać współpracę z Tesco Polska Sp. z o.o. w zakresie technicznej obsługi kampanii marketingowych –  przygotowania kreacji do emisji w internecie a następnie także projektów do druku. – opowiada założyciel. Równolegle wykonywane były strony internetowe. W międzyczasie pojawiła się potrzeba zatrudniania pierwszych pracowników. – Doszedłem do etapu w którym ilość zamówień na strony www przekraczała możliwości przerobowe. Potrzebne były zmiany. Od dłuższego czasu pojawiał się pomysł uporządkowania, ustandaryzowania realizacji, podniesienia ich jakości. Stąd pomysł na system Agave – zintegrowanym z WordPressem, edytor wizualny – mówi Piotr Majewski. Prace koncepcyjne trwały rok czasu, a kolejny rok zajęło opracowanie projektu od strony technicznej i marketingowej.

W 2017 r. oficjalnie wystartował system Agave. Obecnie siedziba naszej agencji interaktywnej mieści się w Warszawie. Wdrożenie projektu to moment przełomowy, który pozwolił nie tylko na znaczne ułatwienie tworzenia stron internetowych oraz skrócenie czasu realizacji, ale jednocześnie pozwolił zaoferować klientom strony internetowe o niebo lepsze niż standardowe realizacje na WordPressie.

Poznaj wszystkie zalety naszych stron internetowych.

Dlaczego my

Zespół specjalistów

Agave to przede wszystkim ludzie zawsze gotowi i podekscytowani na współpracę z Tobą - graficy, programiści, kierownicy projektów, specjaliści Biura Obsługi Klienta.

Doskonały produkt

Agave system to owoc doświadczeń przy realizacji kilkudziesięciu stron internetowych - zaprojektowany by wykonać świetną stronę www stronę szybko i sprawnie.

Wiedza i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje, a system Agave jest cały czas rozwijany i udoskonalany.

Baza wiedzy / pomoc

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z Klientami - nie tylko indywidualnych rozmowach ale poprzez strefę wiedzy na naszej stronie www, bloga przy newslettery.

Doświadczenie

Zrealizowaliśmy już setki projektów, po wielu latach znamy sekret na tworzenie niesamowitych stron internetowych.

Terminowość

Dokładamy starań aby dobrze oszacować czas potrzebny na ukończenie Twojej realizacji.

Referencje

O naszej pracy świadczą referencje klientów - ich opinia i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Ubezpieczenie

Posiadamy ubezpieczenie OC deliktowej i kontraktowej, OC za produkt i pracodawcy, ubezpieczenie sprzętów elektronicznych.

3 łącza internetowe

Posiadamy 3 niezależne łącza internetowe – stacjonarne oraz 2 mobilne do pracy w razie awarii.

Własny serwer

Utrzymujemy własny firmowy serwer z projektami naszych klientów z dyskiem projektów, a także dodatkowy dysk dla cyklicznych kopii bezpieczeństwa.

Dodatkowe sprzęty

Posiadamy dodatkowe sprzęty w razie awarii - komputery, klawiatury, myszki, drukarki etc. by zapewnić ciągłość pracy.

Legalne oprogramowanie

Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu firm Microsoft oraz Adobe lub projektach typu open source.

Podsumowując

Jesteśmy agencją interaktywną Agave z Warszawy specjalizującą się w projektowaniu i implementacji stron internetowych. Na rynku działamy od 2010 r. Wykonaliśmy ponad 75 realizacji dla klientów z Polski i innych krajów. Obsługą nowych zleceń zajmują się zawsze pomocni project managerzy. Zespół utalentowanych grafików przygotowuje nieprzeciętne projekty, a nad bezpieczeństwem i wydajnością infrastruktury czuwają programiści. W razie problemów lub wątpliwości możesz liczyć na przyjazne Biuro Obsługi Klienta. Nadal nieprzekonany? Sprawdź nasze realizacje.