Wykonujemy strony internetowe

Strony internetowe to nasza specjalność. Dostarczamy szybkie, responsywne strony www z nieprzeciętnym projektem graficznym oparte o cms WordPress z własnym zaawansowanym edytorem stron www Agave, zoptymalizowane według wytycznych Google.

Zobacz nasze stron, aby dowiedzieć się czego możesz oczekiwać współpracując z nami

Każda nasza realizacja, nawet najprostsza spełnia wyśrubowane kryteria

My uważamy, że powinny być one standardem. U nas zawsze otrzymasz:

Piękny projekt graficzny

Zapewnimy nieprzeciętną szatę graficzną. Zadbamy o wyjątkowy charakter strony, jej estetykę, styl. Cały czas na uwadze będziemy mieć wygodę użytkowników.

Zoptymalizowane treści

Powiemy jak opracować treści i sensownie je rozplanować na witrynie. Zadbamy o rozkład tekstów na stronie głównej i podstronach. Twoi odbiorcy muszą dotrzeć do kluczowych komunikatów bez żadnych trudności.

Responsywność

Wykonamy responsywną stronę internetową czyli taką której wygląd dostosuje się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia. Strona będzie wczytywała się dobrze i wyglądała czytelnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie.

Szybkość, wydajność, bezpieczeństwo

Zoptymalizowany kod to podstawa. Nasz system jest przygotowany tak aby strony internetowe wczytywały się niesamowicie szybko. Ponadto, stosujemy szereg ponadprzeciętnych rozwiązań które zwiększają bezpieczeństwo, stabilność i wydajność naszych stron.

WordPress CMS - wygodny panel administracyjny

WordPress pełni rolę systemu cms (system zarządzania treścią). Za pomocą panelu administracyjnego będziesz mógł zalogować się do swojej witryny i zarządzać nią. Dostęp pozwala dodawać, usuwać i edytować podstrony, wpisy. Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie dodać tekst na stronie, podmienić zdjęcie czy uaktualnić ofertę. Panel służy także do kontrolowania ustawień witryny www. 

 WordPress to najbardziej popularny system cms na świecie, również w Polsce. Ponad ¼ stron internetowych bazuje na tym oprogramowaniu. 

 Do głównych jego zalet należą: łatwa obsługa, stały rozwój i aktualizacja, a także aktywna społeczność entuzjastów. WordPress to także system o otwartym kodzie źródłowym do którego powstała masa wtyczek i integracji.

Close Menu