Wykonujemy niesamowite strony internetowe

Strony internetowe to nasza specjalność. Dostarczamy szybkie, responsywne strony www z nieprzeciętnym projektem graficznym oparte o cms WordPress z własnym zaawansowanym edytorem stron www Agave, zoptymalizowane według wytycznych Google.

Zobacz nasze realizacje stron, aby dowiedzieć się czego możesz oczekiwać współpracując z nami

Każda nasza realizacja, nawet najprostsza spełnia wyśrubowane kryteria

My uważamy, że powinny być one standardem. U nas zawsze otrzymasz:

Piękny projekt graficzny

Zapewnimy nieprzeciętną szatę graficzną. Zadbamy o wyjątkowy charakter strony, jej estetykę, styl. Cały czas na uwadze będziemy mieć wygodę użytkowników.

Zoptymalizowane treści

Powiemy jak opracować treści i sensownie je rozplanować na witrynie. Zadbamy o rozkład tekstów na stronie głównej i podstronach. Twoi odbiorcy muszą dotrzeć do kluczowych komunikatów bez żadnych trudności.

Responsywność

Wykonamy responsywną stronę internetową czyli taką której wygląd dostosuje się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia. Strona będzie wczytywała się dobrze i wyglądała czytelnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie.

Szybkość, wydajność, bezpieczeństwo

Zoptymalizowany kod to podstawa. Nasz system jest przygotowany tak aby strony internetowe wczytywały się niesamowicie szybko. Ponadto, stosujemy szereg ponadprzeciętnych rozwiązań które zwiększają bezpieczeństwo, stabilność i wydajność naszych stron.

WordPress CMS - wygodny panel administracyjny

WordPress pełni rolę systemu cms (system zarządzania treścią). Za pomocą panelu administracyjnego będziesz mógł zalogować się do swojej witryny i zarządzać nią. Dostęp pozwala dodawać, usuwać i edytować podstrony, wpisy. Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie dodać tekst na stronie, podmienić zdjęcie czy uaktualnić ofertę. Panel służy także do kontrolowania ustawień witryny www. 

  • WordPress to najbardziej popularny system cms na świecie, również w Polsce. Ponad ¼ stron internetowych bazuje na tym oprogramowaniu. 

  • Do głównych jego zalet należą: łatwa obsługa, stały rozwój i aktualizacja, a także aktywna społeczność entuzjastów. WordPress to także system o otwartym kodzie źródłowym do którego powstała masa wtyczek i integracji.

To nie wszystko!
 U nas zagwarantowane masz także:

Integracja z mediami społecznościowymi
Strony przyjazne dla niepełnosprawnych
Edytor wizualny Agave
Kompresowane zdjęcia
Strony przygotowane pod pozycjonowanie
Blog

Chcesz aby twoja nowa strona internetowa też miała tyle zalet?
Skontaktuj się z nami!

Nasz edytor wizualny Agave pozwoli na bajecznie prostą edycję treści - stron, wpisów i wszystkich innych tekstów, zdjęć czy załączników

Stworzyliśmy edytor który pozwala w prosty i przyjemny sposób edytować podstrony. Zarówno nam i Tobie. Edytor Agave to:

Wygodna praca polegająca na przeciąganiu widżetów

Widżety to moduły takie jak: blok tekstowy, guzik, nagłówek, formularz kontaktowy czy mapa Google. Do dyspozycji masz ponad 40 widżetów. Każdy z nich możesz modyfikować pod kątem zawartości, stylu, wyglądu czy animacji.

Sekcje i kolumny pozwalające tworzyć różne układy stron

Edytor Agave daje możliwość tworzenia różnorodnych układów sekcji i kolumn według indywidualnych potrzeb. Układy te można dowolnie modyfikować podczas pracy nad stroną.

Samodzielna edycja nagłówka, stopki

Możesz zmienić pozycje w menu, decydować o zawartości nagłówka, stopki i innych bloków strony.

Wybór kolorów i czcionek

Edytor pozwala zmienić zarówno globalne czcionki i kolory, czyli te zdefiniowane w wielu miejscach, a także te indywidualne - obecne tylko na danej podstronie.

Praca z podglądem w czasie rzeczywistym

Edytując podstronę z edytorem Agave całość prac wykonujesz z podglądem wprowadzonych zmian w czasie rzeczywistym. Co więcej, do dyspozycji masz podgląd na ekranie typu desktop, tablet czy smartphone.

Strony internetowe projektujemy szybko i sprawnie

Zidentyfikujemy Twoje potrzeby

Podczas pierwszej rozmowy wypytamy Cię o szczegóły Twojego projektu - zapytamy czym zajmuje się Twoja firma, jakie produkty lub usługi oferujesz, dla kogo i gdzie, oraz co jest w nich unikalnego, czym Twoja firma wyróżnia się wśród konkurencji. Następnie dopasowujemy pakiet cenowy do Twoich możliwości.

Opracujemy koncepcję

Skupimy się na identyfikacji słów kluczowych, po jakich internauci szukają w wyszukiwarkach Twoich produktów czy usług, tak aby dobrze rozplanować treści na stronie. Na podstawie otrzymanych przez Ciebie treści i materiałów przedstawimy projekt Twojej witryny - najpierw w formie szkicu, a potem w postaci projektu graficznego.

Zrealizujemy projekt

Po akceptacji projektu zaimplementujemy w pełni funkcjonalną witrynę. Będziesz zaskoczony jak szybko nam poszło. Zapoznamy Cię z panelem administracyjnym strony. Zadbamy o aktualizację i rozwój Twojej strony. W razie jakichkolwiek kłopotów z dostępnością lub funkcjonowaniem strony możesz liczyć na naszą pomoc.

Gratisy! U nas otrzymasz bezpłatnie

Stopkę e-mail
Wizytówkę Google
Statystyki Google

Kiedy wykonamy dla Ciebie stronę internetową,
będziesz mógł być z niej dumny

Chcemy aby Twoja nowa strona internetowa była naprawdę świetna

Dlatego z chęcią doradzimy świetną domenę, dobierzemy szybki hosting i sprawdzony certyfikat SSL

DOMENY

doradzimy w wyborze, oferujemy szeroki wybór rozszerzeń, atrakcyjne ceny rejestracji i odnowień

HOSTING

zapewnimy szybką i stabilną infrastrukturę oraz przestronne miejsce na stronę www i pocztę elektroniczną

CERTYFIKATY SSL

zabezpieczymy Twoją stronę
poprzez zieloną kłódkę w pasku adresowym przeglądarki

Co oprócz strony? U nas możesz zamówić

Projekt logo
Prace graficzne / Druk

Opracujemy niebanalne, ale proste i wpadające w oko logo. Zaprojektujemy i wydrukujemy wizytówki, plakat, ulotkę itp.

Copywritng

Napiszemy teksty reklamowe
na stronę internetową.

O nas

Jesteśmy agencją interaktywną z centrum Polski – z siedzibą w Warszawie. Możesz się z nami spotkać wszędzie na obszarze od Warszawy do Łodzi, w okolicach której również mamy biuro. Realizujemy zlecenia dla klientów z całego kraju i zagranicy. Lokalizacja geograficzna nie jest dla nas żadną przeszkodą aby zrealizować niesamowitą stronę internetową. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszej formuły na strony internetowe. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych na systemie cms WordPress. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszego produktu oraz na edukację naszych klientów. Na rynku działamy od 2010 r. i od tego czasu wykonaliśmy 75 realizacji stron internetowych.

7 lat na rynku
75 realizacji stron
280 klientów

Sprawdzona formuła na dobre strony www

Przez 7 lat naszej działalności na rynku nauczyliśmy się wiele na temat tworzenia stron internetowych. Z ręką na sercu polecamy wypracowaną przez nas metodę budowania stron www. Wiemy jak kreacja stron wygląda w innych agencjach, wiemy jakie ma wady – sami też pracowaliśmy tak wiele lat, do momentu premiery systemu Agave. Produkt ten zrewolucjonizował nasz warsztat pracy, a klientom pozwolił oddać strony www z niesamowitymi możliwościami panelu administracyjnego oraz z zawsze aktualnym oprogramowaniem.

Sprawdzona formuła na dobre strony www

Przez 7 lat naszej działalności na rynku nauczyliśmy się wiele na temat tworzenia stron internetowych. Z ręką na sercu polecamy wypracowaną przez nas metodę budowania stron www. Wiemy jak kreacja stron wygląda w innych agencjach, wiemy jakie ma wady – sami też pracowaliśmy tak wiele lat, do momentu premiery systemu Agave. Produkt ten zrewolucjonizował nasz warsztat pracy, a klientom pozwolił oddać strony www z niesamowitymi możliwościami panelu administracyjnego oraz z zawsze aktualnym oprogramowaniem.