Czeka na Ciebie praca w agencji reklamowej Agave

Praca w naszej agencji reklamowej polega głównie na tworzeniu niesamowitych stron internetowych, ich pozycjonowaniu a także prowadzeniu kampanii reklamowych. Oprócz tego zapewniamy obsługę domen, hostingu oraz certyfikatów SSL, a także świadczymy pozostałe usługi graficzne i programistyczne.

W agencji Agave nieustannie poszukujemy talentów

Nasz zespół budują specjaliści SEO, specjaliści ds. Google Ads, specjaliści ds. Facebook Ads oraz Social Media, graficy, programiści, copywriterzy, kierownicy projektów, przedstawiciele handlowi.

Dostarczamy klientom fajne rozwiązania w rozsądnych pieniądzach. Nie byłoby to możliwe bez Was. Nie jest dla nas istotne Twoje wykształcenie – bardziej stawiamy na zdolności, predyspozycje i osiągnięcia. I nie muszą to być konkursy, wolontariat czy coś jeszcze – wystarczy że pokażesz nam swoje doświadczenie lub projekty (portfolio).

Jesteśmy małym zespołem

Świadczymy jednak na tyle dobre usługi, że doceniają nas klienci z kraju i z zagranicy, duzi i mali. Zapewnimy Ci wygodny warsztat pracy, przeszkolimy. Będziesz pracować przy niebanalnych projektach, na tyle ciekawych że nie będziesz co chwila spoglądał na zegar czy już wybiła 16:00. A jeśli jesteśmy już przy godzinach – pracujemy od 8:00 do 16:00, jesteśmy jednak na tyle elastyczni że możemy je dostosować do twoich potrzeb.

Lubimy kończyć pracę o 16:00

Praca w agencji reklamowej może kojarzyć Ci się z pracą po godzinach, wywieraniem presji przez przełożonych, zmęczeniem, wypaleniem zawodowym. Dostałeś brief, masz deadline, czekasz na feedback, firma ma osiągnąć kolejny milestone, na koniec roku twój performance zostanie oceniany więc otrzymasz appraisal. Taka jest korporacyjna rzeczywistość. U nas możesz liczyć na dużo większy komfort pracy. Z definicji jesteśmy antykorporacyjni. Lubimy jak kończycie pracę o 16:00, a po pracy nie myślicie o pracy i macie czas dla rodziny lub na swoje aktywności, a rano wszyscy spotkamy się wyspani i wypoczęci.

Posiadamy biura regionalne, w uzasadnionych przypadkach jesteśmy otwarci na pracę zdalną.

Aktualne oferty pracy

Jeśli podoba Ci się to co robimy i jak to robimy i jeśli gdzieś tam w środku czujesz, że chcesz i mógłbyś nam pomóc zmieniać świat na lepsze – aplikuj już teraz!

Pilne poszukujemy:

Stale poszukujemy:

Emilia k. Zgierza - Pilne!

Emilia k. Zgierza - Pilne!

Emilia k. Zgierza - Pilne!

Emilia k. Zgierza - Pilne!

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Jeśli nie znalazłeś odpowiadającego Ci ogłoszenia o pracę, ale nadal uważasz że warto złożyć do nas aplikację – pisz do nas śmiało. Skorzystaj z poniższego formularza. Czytamy wszystkie CV! Być może spotkamy się aby omówić Twoją przyszłość w agencji Agave.


    Aplikuj na bezpłatny staż! w agencji reklamowej

    Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Nie masz doświadczenia? Aplikuj do nas na bezpłatny staż. To świetna okazja aby sprawdzić swoje zdolności, poznać nowe umiejętności oraz nasz warsztat i narzędzia pracy. Jeśli się sprawdzisz – zaproponujemy Ci ofertę pracy. 


      EmiliaSkierniewice