Import rejestru sprzedaży do programu Buchalter Win z innych programów np. Subiekt, wFirma, ifirma, inFakt, Comarch, Symfonia i innych jest bardzo prosty!

Jeśli do księgowania używasz programu Buchalter Win firmy Grafsoft możesz w łatwy sposób zaimportować rejestr sprzedaży pochodzący z niemal każdego innego programu. Oferujemy Buchalter importer – aplikację online, która konwertuje pliki sprzedaży w formie XML – JPKv7 i JPK-FA do postaci przyjaznej dla Buchaltera. Pliki te można można wygenerować niemal z każdego programu księgowego (np. SubiektSymfonia, Rachmistrz, Ramzes, ComarchRaks) lub aplikacji webowej (np. wFirmaifirmainFaktComarch ERP XTFakturowania). Masz inny program i nie jesteś pewny czy nasz Buchalter importer przekonwertuje pliki z tego programu lub aplikacji? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy czy jest to możliwe.

Import JPKv7 lub import JPK-FA - Jak to działa?

Wykupujesz roczny abonament na korzystanie z usługi. Otrzymujesz login i hasło do aplikacji online. Wysyłasz do niej pliki JPKv7 lub JPK-FA (wygenerowane przez różne programy księgowe) a nasz Buchalter importer konwertuje pliki do formatu obsługiwanego przez program Buchalter Win. Pobierasz nowe pliki i importujesz je do programu Buchalter Win. 

W ten sposób wszystkie faktury sprzedażowe (i inne) wprowadzone są automatycznie do bazy programu Buchalter Win. Oszczędzasz zatem czas potrzebny na ręczne wprowadzenie faktur sprzedażowych. Oszczędzasz także pieniądze (czas osoby która wprowadza dane ręcznie kosztuje).

Dlaczego potrzebujsz Buchalter importer?

Niestety autor programu Buchalter Win – firma Grafsoft nie udostępnia żadnego narzędzia do integracji programu z innymi programami poza własnym programem Buchalter Sprzedaż. Buchalter Win importuje tylko i wyłącznie pliki w formacie, w jakim eksportuje je program Buchalter Sprzedaż. Masz zatem trzy rozwiązania do wyboru:

 • wykupić programu Buchalter Sprzedaż i tam prowadzić ewidencję sprzedaży
 • wprowadzać faktury ręcznie do programu Buchalter Win
 • skorzystać z naszej aplikacji online która przekonwertuje pliki szybko i automatycznie, a ty zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze!

Obsługujemy wszystkie typu faktur

Buchalter importer obsługuje wszystkie typy faktur o ile tylko obsługuje je Twój program do ewidencji sprzedaży:

 • faktury VAT
 • faktury korygujące
 • faktura VAT
 • faktura VAT zaliczkowa
 • faktura VAT końcowa
 • faktura korygująca
 • faktura VAT ­marża
 • faktura dokumentująca odwrotne obciążenie
  faktura dla zagranicznych kontrahentów

Bezpłatny okres testowy

Zanim wykupisz aplikację możesz ją przetesować w umówionym okresie, aby upewnić się że spełnia Twoje oczekiwania. 

 

Jakie otrzymasz korzyści?

Dzięki opłacie abonamentowej możesz zawsze cieszyć się najnowszą wersją aplikacji. Nie musisz martwić się o zmiany  w strukturze plików JPKv7 i JPK FA narzuconych przez Ministerstwo Finansów . Dodatkowo wszystkie przesyłane dane są szyfrowane, a aplikacja nie przechowuje danych na stałe. Usuwane są one natychmiast po wykonaniu konwersji. Za korzystanie z aplikacji wystawiamy fakturę VAT. 

  

Dla kogo przeznaczony jest nasz Buchalter importer?

Buchalter importer przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników korzystających z programu Buchalter Win firmy Grafsoft oczekujących sprawnego importu faktur z programów firm trzech.

Dla biur rachunkowych / księgowych

które korzystają z programu Buchalter Win. Biura Rachunkowe mogą w ten sposób łatwo zaimportować pliki sprzedaży klientów bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

Dla programistów

którzy obsługują biura rachunkowe. Jako programista możesz narzucić swoją marzę i zaoferować swoim klientom np. biurom rachunkowych usługę konwertowania sprzedaży do formy akceptowanej przez Buchaltera

Dla właścicieli firm

którzy chcą wesprzeć obsługujących ich księgowych lub biura rachunkowe w przekonwertowaniu rejestru sprzedaży do formy przyjaznej dla programu Buchalter Win.

Jesteś zainteresowany zamówieniem aplikacji Buchalter importer?

 Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń do nas – tel. 790 251 253