Strony internetowe Zgierz?
Dobrze trafiłeś!

Strony internetowe w Zgierzu wykonujemy już 7 lat. Chętnie wykonamy także realizacje dla Ciebie. Tworzymy responsywne strony www zopytmalizowane według wytycznych Google. Podejmiemy się pozycjonowania Twojej nowej strony. Pochodzimy ze Zgierza i tu posiadamy swoje biuro. 

Zobacz nasze realizacje

Przekonaj się na jakim poziomie wykonujemy strony i jak przyjemne są w odbiorze.

Wszystkie nasze realizacje stron cechuje: nieprzeciętny projekt graficzny, przyjazny panel administracyjny, responsywność.

Ale to nie wszystko – oferujemy znacznie więcej. Każda nasza realizacja to:

Zgodność z zaleceniami Google

Przygotowanie pod pozycjonowanie
Bezpieczeństwo, wydajność, prędkość
Wygodny edytor wizualny Agave
Integracja z mediami społecznościowymi

Strony internetowe wykonujemy w oparciu o system cms WordPress

Obowiązkowo do każdej realizacji podłączamy panel administracyjny do zarządzania treściami na stronie. Robimy to po to, abyś mógł samodzielnie o każdej porze dnia czy nocy dodawać lub edytować zawartość strony. Bez naszej pomocy jesteś w stanie zarządzać treściami podstron, edytować teksty, dodawać zdjęcia, filmy czy załączniki. Co więcej, nasza edytor Agave pozwala na edycję treści z podglądem na żywo! Możesz także zmieniać kolory i kroje czcionek i innych elementów swojej witryny.  

Poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy optymalne rozwiązania. Po zakończeniu realizacji możesz liczyć na wsparcie z naszej strony

Chętnie spotkamy się z Tobą aby zidentyfikować Twoje potrzeby. Przedstawimy odpowiedzi na Twoje pytania i zaproponujemy koncepcję. Następnie wykonamy projekt graficzny, a po jego akceptacji zaimplementujemy gotową stronę www. To nie koniec – po zakończeniu realizacji możesz liczyć na szkolenie i wsparcie z naszej strony.

Oferujemy szkolenie z obsługi strony, ciekawych rzeczy dowiesz się na blogu, a o ważnych sprawach poinformujemy Cię newsletterem

Szkolenie
i baza wiedzy

Dla Twojej wygody udostępniamy szkolenie z obsługi panelu administracyjnego naszych stron.

Blog firmowy

Do dyspozycji masz także bloga firmowego, gdzie poruszamy najczęściej interesujące Cię kwestie związane ze stronami www.

Newsletter

Prześlemy na Twoją skrzynkę komunikaty techniczne, informacje o nowościach i raporty z naszych prac.

Pomożemy w wyborze domeny, zadbamy też o hosting i certyfikat SSL

Trzymając wszystkie usługi w jednej firmie oszczędzasz czas i nerwy, a otrzymujesz spokój ponieważ to my zajmiemy się konfiguracją wszystkiego ze Ciebie. 

Zaprojektujemy logo, przygotujemy projekt wizytówki, ulotki czy plakatu

Nasze studio graficzne chętnie wykona dla Ciebie wpadające w oko logo. Przygotujemy także inne materiały reklamowe, które także możesz u nas wydrukować.

Zintegrujemy Twoją witrynę z Google i Facebook'iem - bezpłatnie!

Oprócz ładnej, sprawnej i zoptymalizowanej strony internetowej możesz liczyć na sporo więcej. Zamieścimy na Twojej stronie kody zbierające i mierzące statystyki strony – Google Analytics. Dzięki nim będziesz miał stały dostęp do informacji, np. ile osób, jak często i na których stronach przebywa. Stworzymy profil strony w Mapach Google oraz fanpage na Facebooku, abyś korzystał z możliwości jakie dają media społecznościowej.

Strony internetowe Zgierz? Tylko z nami

Jesteśmy firmą która specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Zmieniają się trendy, standardy programowania, wytyczne Google czy same przeglądarki. Postaw na firmę, która tym tematem zajmuje się od lat, i cały czas jest na bieżąco. Unikaj firm które stronami www zajmują się ,,przy okazji”. Odpowiedz sobie na pytanie:

Czy firma która produkuje przede wszystkim gadżety reklamowe, ulotki czy banery reklamowe zna się także na projektowaniu stron www?

W Agave wyjątkowy nacisk kładziemy na techniczny aspekt budowy stron www

Dla nas niezwykle istotne jest to co dla większości ludzi jest niewidoczne gołym okiem. Bezbłędny kod, mapy XML i HTML, meta tytuły i meta opisy, alty, breadcrumbs – to tylko niektóre elementy strony o których nie musisz wiedzieć, ale o których my musimy pamiętać i bezwzględnie je stosować.

W Agave będziemy zadowoleni z realizacji dopiero kiedy Ty będziesz zniej dumny

Wykonanie dobrej strony internetowej to połowa sukcesu. Naszym głównym celem jest sprawienie, abyś był z niej naprawdę zadowolony, wręcz dumny. Zadbamy o partnerskie relacje, odpowiemy na każde Twoje pytanie, rozwiejemy wątpliwości. Możesz liczyć na nasze sugestie i rekomendacje. Sprawimy, że Twoja nowa strona www będzie bezproblemowa. Ty zaś poczujesz spokój, że jest ona w dobrych rękach.

Dziś wykonujemy realizacje www dla klientów z całej Polski i zagranicy. Klientów ze Zgierza traktujemy jednak wyjątkowo, ponieważ to stąd pochodzimy.

Na zgierskim rynku działamy nieprzerwanie od 2010 r. Naszą drugą realizacją była właśnie strona internetowa dla Klienta ze Zgierza. Od tego czasu przebyliśmy ogromną drogę – nieustanny rozwój, poszerzanie wiedzy, szkolenia, doskonalenie warsztatu pracy, inwestycje w sprzęt, narzędzia, i rozwój swoich usług. Dziś z naszych usług korzystają firmy z wielu innch miejscowości w Polsce i w Europie. Cały czas jednak Zgierz jest nam bliski. To tu zaczynaliśmy, tu mamy duże grono zadowolonych klientów, nadal posiadamy tu także biuro. Dla klientów ze Zgierza – firmom i instytucjom oferujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe w atrakcyjnych cenach. Pracując z nami możesz liczyć na szybką i sprawną realizację. Cechuje nas dobry kontakt, uważność, zaufanie. Lubimy partnerskie relacje. Z kolei Klienci polecają nas za pomoc, otwartość. Nigdy nie pozostawimy Twoich pytań bez odpowiedzi.

Ponad 7 lat w Zgierzu
Ogromne doświadczenie
75 stron www z czego 18 dla klientów ze Zgierza
Dojazd do klienta

Zapraszamy Cię na pyszną firmową herbatę z miodem, cynamonem i pomarańczami

Tylko podczas osobistego spotkania możemy wypracować najlepszą formułę dla Twojej strony www. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i zdradzimy Ci najlepsze pomysły na rozplanowanie witryny internetowej.

Jeśli chcesz - możemy przyjechać i spotkać się u Ciebie, gdziekolwiek jesteś

Jesteś zajęty? Nie masz czasu? Nie ma problemu. Możemy spotkać się także u Ciebie. Oferujemy dojazd do klienta na terenie powiatu zgierskiego. Jesteś z daleka? Nie ma problemu – zadzwoń a postaramy się coś wypracować 🙂

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Koniecznie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu dogodnej godziny.

Dane firmowe

Agave – Strony Internetowe
ul. Bolesława Prusa 27
95-100 Zgierz

tel.: 790 251 253

NIP: 836-170-99-94
REGON: 100884527

Formularz kontaktowy


    Jeśli chcesz poznać nas bliżej...

    Dowiedz się więcej o Agave

    Zobacz wszystkie nasze realizacje stron www, nie tylko ze Zgierza

    Zobacz szczegółowo jak tworzymy strony internetowe

    Może znasz kogoś kto szuka pracy w agencji reklamowej?